„Anmasi“ įranga yra naudojama daugelyje pramonės sričių.

Čia yra nedidelis, neišsamus būdingų taikymo atvejų sąrašas. Ar turite dar ką nors? Unikalus atvejis?


Kreipkitės į mus, rasime tinkamą sprendimą, atliksime testus ir pateiksime išsamią atliktų tyrimų ataskaitą (čia pavyzdys). Būsite 100% tikri dėl įsigyjamos įrangos.


Alyvos ir tepalai


Korozija
Platus įvairių pramoninių valymo sistemų spektras alyvoms ir tepalams pašalinti nuo apdirbtų detalių ir aptarnavimui skirtų komponentų. Mes galime išvalyti beveik bet kokius metalo, plastiko, stiklo ir kitus paviršius.


Efektyviai šalina koroziją naudojant neutralius vandens pagrindo ploviklius, kartu su ultragarsine vonele. Dėka ultragarsinio valymo pašalinamos tiek senos, tiek naujai susiformavusios rūdis.

Dažai


Epoksidinės medžiagos
Dažų pašalinimas nuo įvairių detalių. Būdingos detalės, nuo kurių pašaliname dažus – tai kabliukai, tvirtinimo elementai, siurbliai, dažymo pistoletai ir purkštukai.
Ultragasinės vonelės pagalba pašalinami tiek skysti, tiek sukietėję dažai.

Sukietėjusio ir skysto epoksidinio junginio pašalinimas nuo detalių gali tapti sunki užduotis. Esminę reikšmę veiksmingai pašalinant epoksidinę dervą turi ploviklis ir įranga, tinkama šiam detalių tipui.3D spausdinimas: SLA, FDM, POLYJET


Guminės detalės

3D spausdintų detalių valymas ultragarso vonelėje. Anmasi tiekia įrangos ir valymo priemonių, pašalinančių epoksidines ir pagalbines medžiagas, asortimentą.


Guminių detalių valymas medicinos ir metalo apdirbimo pramonėje. Kiekviena įranga pritaikoma naudotojo reikalavimams, kad atitiktų specifinius taikymo reikalavimus.


 


Terminis šeberkščių pašalinimas


Elektroerozinis pjovimas
Atliekant šeberkščių pašalinimą, ant detalių lieka oksido plėvelė, kuri turi būti pašalinta. Šis sluoksnis efektyviausiai pašalinamas, naudojant ultragarsinę vonelę ir specialias optimizuotas chemines medžiagas.Detalių valymas po elektroerozinio pjovimo, pašalinant paviršutinį sluoksnį po proceso ir užtikrinant pradinę metalo paviršiaus kokybę. Valymo proceso efektyvumą užtikrina ultragarsinis valymas ir šiam tikslui specialiai sukurtos cheminės valymo medžiagos.