Kaip švarios turėtų būti Jūsų detalės?

Šis klausimas gali atrodyti paprastas, tačiau iš tikrųjų gana sudėtingas, ir svarbu į jį atsakyti. Todėl mes visada užduodame šį klausimą.

Tiek Jūs, tiek Jūsų užsakovai greičiausiai nustato ypatingus Jūsų gaminamų ir tiekiamų detalių švarumo reikalavimus. Štai kodėl mes, „Anmasi“, sukūrėme savo laboratoriją su pažangiu Zeiss mikroskopu, kad galima būtų tikrinti Jūsų detalių švarumą, naudojant įvairius valymo sprendimus ir procesus. Kitaip tariant, mes garantuojame, kad jums skirtas pramoninio valymo sprendimas atitiks jūsų ir jūsų užsakovų nustatytus standartus ir reikalavimus.

Atidžiai ir moksliškai išmatuodami jūsų detalių švarumą, mes taip pat padedame apsiriboti būtinomis ir pakankamomis investicijomis. Mes garantuojame, kad jūsų investicijos į valymo sprendimą tiksliai atitiks jūsų poreikius. Nei daugiau. Nei mažiau.

Detalių švarumo tikrinimas mūsų laboratorijoje – tai nemokama paslauga, perkant mūsų kompleksinį pramoninio valymo sprendimą. Tačiau mes taip pat teikiame paslaugas laboratorijoje ir kitiems tikslams.

Jūs galite užsakyti testus, įrodančius, kad jūsų esamas valymo procesas atitinka jūsų užsakovų reikalavimus, pavyzdžiui, automobilių, aerokosminėje, vėjo energijos ir medicinos pramonėse. Mūsų laboratorija ir joje atliekami bandymai atitinka VDA 19.1 ir ISO 16232 standartus.


Procesą mūsų laboratorijoje sudaro keturi etapai:

1. Detalių valymas iki dalelių nušalinimo.

2. Gravimetrinė analizė. Norėdami nustatyti dalelių kiekį, mes naudojame šiuolaikiškas tikslias svarstykles ir pasveriame valymo sistemos filtrą prieš ir po valymo.

3. Optinė analizė. Mes patikriname dalelių dydį mūsų šiuolaikišku Zeiss mikroskopu.

4. Atskaitomybė. Mes rengiame ataskaitą, kurioje pateikiami visi svarbūs analizės rezultatai, įskaitant dalelių dydį ir kiekį.


Koks rezultatas?

Tai ne tik kokybiškas plovimas, bet ir analizės rezultatai, patvirtinti pagal ISO 16232 standartą. Šios detalės švarumo ataskaitos pavyzdį rasite čia.

Tai reiškia, kad galite užtikrinti savo užsakovus: detalės atitinka jų švaros reikalavimus.


Daugiau galimybių verslui, nauji klientai, pardavimų augimas – visa tai padės pasiekti „Anmasi“.