Srovinės plovimo mašinos

Šiai kategorijai priskiriamos mūsų srovinės plovimo mašinos su pakrovimu iš priekio ir iš viršaus, kurios dabar pramonėje plačiai naudojamos įvairiausioms užduotims. Jei jums reikalinga srovinė plovimo mašina su konvejeriu, ją galite rasti konvejerinių plovimo mašinų kategorijoje, kur rasite mūsų konvejerinių ir būgninių plovimo mašinų asortimentą.

Srovinės plovimo mašinos su pakrovimu iš priekio ir iš viršaus – vienos kameros plovimo sistema, į kurią detalės dedamos ant nerūdijančio plieno platformos arba krepšyje, po to dangtis uždaromas ir prasideda plovimo procesas. Detalių valymas „Anmasi“ srovinėse plovimo mašinose vykdomas dviem skirtingais būdais:

  • mašinos su pakrovimu iš viršaus aprūpintos fiksuotų purkštukų sistema, kurioje plovimo metu krepšys pasukamas naudojant reduktorių, o mūsų unikalios plokščių srovių ir taškinio purkštuko sistemos dėka atliekamas detalių valymas.
  • mašinos su pakrovimu iš priekio aprūpintos besisukančiais purkštukais, sumontuotais kameros viršuje ir apačioje, kurie valo detales, esančias kameros centre ant platformos.

Nepriklausomai nuo to, kuri iš aukščiau išvardytų plovimo sistemų jums reikalinga, mes garantuojame, kad mūsų valymo sistemos leis jums pasiekti pačių geriausių rezultatų. Be to mūsų mašinos, pakraunamos tiek iš viršaus, tiek iš priekio, siūlomos su plovimo, skalavimo ir džiovinimo galimybėmis, atsižvelgiant į taikymo sritį.

Kokio tipo mašina jums reikalinga (su pakrovimu iš viršaus ar iš priekio), nustatoma pagal jūsų poreikius ir priklauso nuo valomų detalių dydžio bei nuo to, kaip norite eksploatuoti įrangą gamyboje. Šis plovimo sistemų tipas daugiausia naudojamas alyvoms, tepalams ir lubrikantams pašalinti nuo detalių, susijusių su gamyba ar aptarnavimu. Tai universali plovimo sistema, gerai tinkanti didelėms detalėms ir daugeliui taikymo rūšių.