Pradėkime nuo vaizdo įrašo, kuriame pateikiama pagrindinė mintis:
Apytikslis atsiperkamumo paskaičiavimas

„Pasivaikščioti“ nuo staklių iki statinės su maišytuvu užtrunka vidutiniškai apie 5 minutes. Jei staklių programa yra pakankamai trumpa, didelė tikimybė, kad staklės ją užbaigs ir sustos laukdamos operatoriaus. Tarkime, kad staklių laukimo laikas yra 3 minutės ir reservuaras užsipildo vieną kartą per pamainą (pageidautinas scenarijus). Tada bendri 2 pamainų ir 8 staklių laiko nuostoliai bus 2x8x3 = 48 minutės per dieną. Darant prielaidą, kad 1 staklių darbo valanda kainuoja 70 eurų, mes prarandame 56 eurus per dieną, arba apie 1200 eurų per mėnesį.


Net jei numatysime ne tokį griežtą nuostolių scenarijų, akivaizdu, kad centrinė sistema atsiperka per gana trumpą laiką.


Kaip šalutinį efektą galima paminėti, kad operatoriams nereikia rankiniu būdu keisti maišytuvo koncentracijos, nes ji užpildo centrinį rezervuarą ir tiesiogiai nedaro įtakos aušinimo skysčio koncentracijai konkretaus operatoriaus staklėse. Nėra efekto – nėra veiksmo, kuris paprastai gerokai padidina išlaidas aušinimo skysčiui.

Visi privalumai pateikti viename sąraše

  • taupomas laikas pildant rezervuarus aušinimo skysčiu
  • mažiau prastovų bei nešvaistomas staklių laikas
  • aušinimo skysčio koncentrato sutaupymas
  • geriausias aušinimo skysčio valdymas
  • išvengiama užpylimo ant grindų ir nutekėjimų


Ar jums reikia skaičiavimų ir pasiūlymo? Žinoma, susisiekite su mumis!

Jei atstumas nėra per didelis, visą darbą atliks tik "Hydroblend" maišytuvas:


Paieška