Įmonės „Henkel“ tepimo ir aušinimo skysčiai „Bonderite L-MR“
Idealiai švaru.


Visi ruošiniai ir įranga lieka švarūs. Padidėja našumas, sumažėja įrangos priežiūrai skirtos išlaidos.


Jokios pritiškusios alyvos. 

Dermatologiškai saugūs.


Visiems TAS linijos produktams buvo atliktas BUS tyrimas ir jie nedirgina odos.Oro ištraukimo zonų apsauga nuo grybelio. Nereikia imtis specialių priemonių.
 

Nereikia naudoti baktericidų.


Unikali gamintojos „Henkel“ TAS formulė slopina bakterijų vystymąsi esant 5 % koncentracijai. Nebereikia išlaidauti priežiūros priedams, apsaugantiems nuo nemalonaus kvapo ir korozijos.Pailgėja pjovimo įrankio naudojimo laikas – mažiau išlaidų jam pakeisti.Kas dar?

  • Mažesnis broko procentas, geresnė paviršių apdorojimo kokybė – jūs ne tik sutaupysite, bet ir gaminsite konkurencingą produkciją.
  • Mažas putojimas.
  • Didelis vandens kietumo rodiklių diapazonas, nuo 5 iki 100 GH.
  • Produktai be papildomų operacijų užtikrina pakankamą apsaugos nuo korozijos tarpoperacinį lygį.
  • Pasižymi geromis alyvos demulsifikacijos savybėmis, netirpsta tepimo ir aušinimo skysčiuose, o plūduriuoja paviršiuje, todėl juos lengva pašalinti, pavyzdžiui, skimeriais.
  • Ilgesnis emulsijos naudojimo laikas.
  • Mažesnės išlaidos. Mažesnė pradinė ir atkuriamoji koncentracija, mažesnis produkto išplovimas.

Mažesnės išlaidos per ilgesnį laikotarpį.

Mes žinome, kad 90 % tų, kurie nusprendė išbandyti šiuos pažangius produktus, tampa mūsų klientais. Pabandykite ir Jūs. Tai visiškai nemokama ir niekaip jūsų neįpareigoja. Pasirinkite stakles ir patogų laiką, o mes pasirūpinsime jų paruošimu ir įpilsime naujo TAS bei pateiksime tolesniam darbui reikiamą koncentrato kiekį.


Nedelsdami užsisakykite „Henkel“ firmos TAS pristatymą ir mes parinksime produktą, kartu su jumis išbandysime ir parodysime jums, kaip gauti iš jo maksimalią naudą. 


Kas dar svarbu? Svarbu teisingai dirbti su TAS Čia jums padės mūsų produktų priežiūros paslauga.
 

Norėtumėte efektyviai paruošti emulsiją tiek pradiniam vonios užpildymui, tiek ir jos lygiui atkurti? Optimalus sprendimas – proporcingieji siurbliai „Hydroblend“.

 

Taip pat aplankykite oficialią įmonės „Henkel“ svetainę.